Миколаївська обласна рада
професійних спілок

вересня 2018


П'ятниця, 28 вересня 2018

Пожежну безпеку тепер перевірятимуть частіше і за оновленими критеріями PDF Друк Email

_безпека_1.jpg

12 вересня п.р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій» (далі – Постанова № 715).

Детальніше дивіться у розділі «Охорона праці і здоров'я»

Детальніше...


Четвер, 27 вересня 2018

Засідання Миколаївської обласної тристоронньої соціально-економічної ради PDF Друк Email

1_27_09_2018.jpg

26 вересня п.р. сторони соціального діалогу Миколаївщини зібрались на чергове засідання Миколаївської обласної тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулось під головуванням голови тристоронньої ради, голови Миколаївської обласної ради профспілок Юрія Толмачова.

Детальніше...


Середа, 26 вересня 2018

Коригування середнього заробітку за час затримки фактичного розрахунку PDF Друк Email

calculator-1019936_12801.jpg

Як вимагає ст. 116 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП), під час звільнення працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться у день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то такі суми мають бути виплачені не пізніше від наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Вівторок, 25 вересня 2018

Про зарахування періоду навчання у вищому навчальному закладі до страхового стажу при призначенні пенсії PDF Друк Email

Image result for Про зарахування періоду навчання у вищому навчальному закладі до страхового стажу при призначенні пенсії

Відповідно до ст. 24 Закону «Про пенсійне страхування» (далі – Закон) страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Статтею 11 цього Закону визначено перелік осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню.

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Понеділок, 24 вересня 2018

За год уволилось 313 человек: В «Николаевгазе» заявили, что выйдут на акции протеста, если их работникам не поднимут зарплаты PDF Друк Email

alt

В ПАО «Николаевгаз» заявили, что если Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, не учтёт в тарифе на распределение природного газа повышение заработных плат газовиков, накануне отопительного сезона они начнут акции протеста.

Такое заявление они сделали в ходе пресс-конференции в четверг, 20 сентября.

Детальніше...


П'ятниця, 21 вересня 2018

Профспілки виходять на протест! PDF Друк Email

Изображение 666

20 вересня ц.р. відбулося засідання Президії ФПУ, на якому прийнято рішення про проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок.

Акція пройде у два етапи: 9 жовтня в областях України у першій половини дня в трудових колективах та на підприємствах, а з 16.00 – відбуватимуться публічні заходи в обласних центрах.

Детальніше...


Четвер, 20 вересня 2018

Спартакіада працівників споживчої кооперації області PDF Друк Email

Spartakiada1.jpg

13 вересня п.р. в спортивному залі Миколаївського коледжу бізнесу і права відбулася VІІ обласна спартакіада працівників споживчої кооперації. Свято спорту і здоров’я було присвячене 150-річчю від дня утворення першого споживчого товариства на Миколаївщині. В змаганнях по шести видам спорту (шахи, шашки, настільний теніс, стрибки зі скакалкою, підтягування на перекладині, дартс) прийняли участь більше 50 працівників споживчої кооперації області.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

25_______________552527a3a8192.jpg

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласного комітету профспілки працівників культури

Назарову Любов Іванівну

з Днем народження!

Детальніше...


Середа, 19 вересня 2018

Порядок звільнення працівника, який більше 4-х місяців підряд не з’являється на робочому місці через тимчасову непрацездатність PDF Друк Email

Image result for Порядок звільнення працівника, який більше 4-х місяців підряд не з’являється на робочому місці через тимчасову непрацездатність

Відповідно до ст. 40 Кодексу законів про працю України (КЗпПУ), трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності може бути розірваний власником або уповноваженим ним органом у випадку нез’явлення на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності, не рахуючи відпустки по вагітності і пологах, якщо законодавством не встановлений триваліший строк збереження місця роботи (посади) при певному захворюванні. За працівниками, які втратили працездатність у зв’язку з трудовим каліцтвом або професійним захворюванням, місце роботи (посада) зберігається до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.

Детальніше дивіться у розділі «Охорона праці і здоров'я»

Детальніше...


Вівторок, 18 вересня 2018

Социальный профсоюзный билет – новые преференции для членов профсоюза PDF Друк Email

1_18_09_2018.jpg

14 сентября т.г. на очередном семинаре профсоюзного актива промплощадки НГЗ была проведена презентация проекта «Социальный профсоюзный билет» Федерации профсоюзов Украины. Презентацию провели директор Центра социальных услуг Яна Лунга-Федорович и координатор проекта от Федерации профсоюзов Украины Дмитрий Дорин.

Целью этого мероприятия, как отметил председатель профкома Александр Чередниченко, является более основательное ознакомление профсоюзного актива с проектом и внедрение его в нашей профсоюзной организации как мотивационной составляющей профсоюзного членства.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах листопада

  2019 року для працездатних осіб склав

  3859 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання