Миколаївська обласна рада
професійних спілок

вересня 2017


П'ятниця, 29 вересня 2017

Пільги для донорів PDF Друк Email

Картинки по запросу Пільги для донорів

За статтею 9 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» у день давання крові або її компонентів, а також у день медичного обстеження працівник, який є або виявив бажання стати донором, звільняється від роботи на підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності із збереженням за ним середнього заробітку.

Детальніше...


Четвер, 28 вересня 2017

ХІV Миколаївська обласна Спартакіада серед працівників освіти PDF Друк Email

alt

З метою розвитку та активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно – масової роботи у м. Миколаєві, 21-22 вересня 2017 року, відбулися фінальні змагання ХІV обласної Спартакіади серед працівників освіти.

Збірні команди з усіх районів і міст області, очолювані начальниками відділів і управлінь освіти та головами районних, міських організацій Профспілки, під урочистий марш, вишикувалися на Центральному міському стадіоні.

Урочисте відкриття Спартакіади розпочалося з підняття Державного Прапору України. Учасників Спартакіади вітали і побажали вдалих стартів та перемог Віра Михайлівна Оборонько, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Олександр Юрійович Кулішов, начальник управління Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...

ЗМІНЕНО ІНСТРУКЦІЮ ПРО ВІДРЯДЖЕННЯ PDF Друк Email

Картинки по запросу ВІДРЯДЖЕННЯ

У Мін'юсті України 21.08.2017 зареєстро­вано за № 1040/30908 наказ Мінфіну України, яким затверджено зміни до Інструк­ції про службові відрядження в межах Укра­їни та за кордон, затвердженої власним нака­зом від 13.03.98 № 59.

Змінами, зокрема, передбачено, що у ра­зі якщо працівник застосував платіжну картку для проведення розрахунків у безго­тівковій формі, йому відшкодовується збір за переказ грошових коштів електронними засобами (згідно з правилами платіжної системи) за наявності документального підтвердження його сплати (виписка з картко­вого рахунку або інший документ на папе­ровому носії, що підтверджує суму сплаче­ного збору).

Детальніше...


Вівторок, 26 вересня 2017

Пенсійне забезпечення у разі втрати документів PDF Друк Email

З 05.09.2017 набрали чинності спільний наказ Мінсоцполітики України та Мінфіну України і постанова Правління Пенсійного фонду України, якими затверджено зміни до Порядку отримання з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків даних про заробітну плату (дохід) для призначення пенсії у разі втрати документів про її нарахування та виплату, затвердженого спільним наказом Мінсоцполітики України, Мінфіну України від 28.03.2016 № 305/392 та постановою Правління Пенсійного фонду України від 28.03.2016№ 6-1.

Детальніше...


П'ятниця, 22 вересня 2017

Постійно діючий семінар з питань додержання законодавства з питань охорони праці PDF Друк Email

alt

21 вересня п.р. Миколаївською облпрофрадою було проведено постійно діючий семінар профактиву на тему: «Додержання трудового законодавства з питань охорони праці». Учасниками заняття стали представники майже всіх обласних галузевих та первинних профспілкових організацій.

Відкрила семінар Любов Онищенко, заступник голови облпрофради, яка проінформувала присутніх, що до облпрофради звертаються фахівці управління Держпраці в Миколаївській області у зв’язку із проведенням інспекційних перевірок за зверненням профспілок.

Детальніше...


Четвер, 21 вересня 2017

Підписано Угоду про співпрацю PDF Друк Email

alt

21 вересня п.р. урочисто, в присутності профактиву області, підписано тристоронню Угоду про співпрацю у сфері пенсійного забезпечення між головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Миколаївською обласною радою профспілок та Миколаївською обласною організацією роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини».

alt

Від імені обласних організацій підписи під Угодою поставили: голова Миколаївської обласної ради профспілок Толмачов Ю.П., начальник головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Єфремова Н.В. та генеральний директор Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» Шпиль О.О. Підписанти Угоди усвідомлюють, що у нинішніх соціально-економічних умовах для забезпечення та захисту прав громадян у сфері пенсійного забезпечення необхідне посилення співпраці профспілок з органами Пенсійного фонду та роботодавцями.

Детальніше...


Середа, 20 вересня 2017

Громадянам України - доступну та якісну медичну допомогу! PDF Друк Email

alt

Попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України за солідарної участі членських організацій ФПУ зібрала 19 вересня п.р. у Києві медиків з усієї України. В акції також взяли участь заступники Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко та Олександр Шубін, керівники та представники багатьох всеукраїнських галузевих профспілкових організацій.

Із самого ранку учасники акції зібрались біля стели на столичному Майдані Незалежності та вирушили багатотисячною колоною до Європейської площі, а далі по вулиці Грушевського до Кабінету міністрів України та Верховної Ради. Колона йшла під гаслами: «Наша професія гідна поваги», «Ми захищаємо свої конституційні права!», «роботу, зарплату, соціальний захист», «громадянам України - доступну та якісну медичну допомогу!», «немає реформ без грошей». Дійшовши до КМУ колона почала скандувати: «Гройсман!», вимагаючи проведення зустрічі представників профспілок з керівництвом МОЗ і Уряду.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

25_______________552527a3a8192.jpg

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову обласного комітету профспілки працівників культури

Назарову Любов Іванівну

з Днем народження!

Детальніше...


Вівторок, 19 вересня 2017

Обласна спартакіада серед працівників охорони здоров’я, присвячена пам’яті Крейтора О.А. PDF Друк Email

DSC02510_1.jpg

15-17 вересня п.р. відбулась спартакіада серед працівників охорони здоров’я на базі санаторію «Очаків» ДП «Очаківське об’єднання санаторно-курортних закладів» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Організаторами спартакіади були обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я і міське ФСТ «Спартак».

Слід зазначити, що спартакіада працівників охорони здоров’я одна з наймасовіших в області – вона зібрала 270 учасників, які були об’єднані в 27 команд.

Детальніше...

Ще раз про репрезентативність PDF Друк Email

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог" для участі суб'єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців у колективних переговорах важливим є критерій репрезентативності. Репрезентативність є здатністю профспілки або організації роботодавців брати участь у веденні переговорів і укладенні колективних договорів.Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" (далі– Закон) та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73 (далі – Порядок) оцінка відповідності критеріям репрезентативності профспілок та їх об'єднань, організацій роботодавців та їх об'єднань проводиться на національному та галузевому рівнях – Національною службою посередництва і примирення;на територіальному рівні – відповідними відділеннями Національної служби посередництва і примирення.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. В облпрофраді працює
  громадська приймальня з питань захисту прав споживачів.

  Консультації надаються спеціалістами інспекції з питань захисту прав споживачів в Миколаївській області безкоштовно кожного останнього четверга місяця

  з 15.00 до 17.00 у к.203 Будинку спілок вул. Лягіна, 2).


 3. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 4. Фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах квітня

  2018 року для працездатних осіб склав

       3391 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2017 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання