Миколаївська обласна рада
професійних спілок

П'ятниця, 01 червня 2018

Засідання Президії Миколаївської облпрофради PDF Друк Email

1_01_06_2018.jpg

30 травня п.р. на базі обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг відбулося виїзне засідання Президії обласної ради профспілок.

Перед початком роботи Президії голова обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Валентина Полеха проінформувала членів Президії облпрофради про практику організації оздоровлення та відпочинку членів облпрофорганізації та їх дітей, в т.ч. на базі відпочинку «Южанка», провела екскурсію по території бази відпочинку.

Детальніше...

АКЦІЯ. Захистимо профспілкове майно та законні права трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ»! PDF Друк Email

155

Рішуче «Ні!» на адресу тих, хто намагається привласнити майно, що за законом і по праву належить профспілкам, лунало 29 травня в Дніпрі. Представники всеукраїнських профспілкових організацій міста та Дніпропетровської області, трудові колективи акціонерних товариств, заснованих за участі ПрАТ «Укрпрофтур», представники профспілкових організацій та трудових колективів регіону провели мирне зібрання на захист профспілкового майна та прав трудового колективу ПрАТ «ДНІПРОТУРИСТ».

Акція відбулась згідно з рішенням Ради Федерації профспілок України від 29 березня ц.р.,  закріпленим у Постанові «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові».

Детальніше...

ВІДЕОФАКТ. Як рейдери захоплювали профспілковий готель "Рассвет" в Дніпрі PDF Друк Email

А

29 травня в Дніпрі здійснено рейдерське захоплення профспілкового готелю "Рассвет". У приміщенні невідомими людьми зламані двері. Державний судовий виконавець в супроводі цих невідомих та представників поліції вірвалися у будівлю і вимагали всіх проживаючих, а також трудовий колектив готелю здати ключі та залишити приміщення. Представники профспілок і ПрАТ "Укрпрофтур" розцінюють такі зухвалі дії як прояв правового свавілля та намагання суду захопити профспілкову власність.  

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2019 року для працездатних осіб склав

     3562 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання