Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Середа, 06 червня 2018

Інформація з соціально-економічних питань за квітень 2018 року по Миколаївській області PDF Друк Email

У квітні п.р. проти попереднього місяця виробництво промислової продукції зменшилось на 1,5%, відносно квітня 2017 року – на 2%.

У січні–квітні п.р. порівняно з відповідним періодом минулого року приріст виробництва склав 0,5%.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій області у квітні 2018 року становила становила 7575 грн, що у 2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Порівняно з березнем розмір середньої номінальної заробітної плати зменшився на 2,9%, відносно квітня 2017 року збільшився на 22,5%.

Детальніше у розділі "Соціально-економічний захист"
"Соціально-економічна інформація"

Детальніше...

Співпраця відділення НСПП в Миколаївській області та Миколаївської обласної ради профспілок як дієвий засіб попередження та своєчасного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) PDF Друк Email

IMG_1185.jpg

Сьогодні ні в кого не викликає сумніву, що профспілки є водночас і соціальним інститутом, і налагодженою системою, яка займає особливе місце в структурі демократичної правової соціальної держави, оскільки саме вони покликані виражати, захищати і відстоювати права та законні інтереси найманих працівників, які складають більшість українського суспільства. Окрім того, Закон України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" закріпив за профспілками, їх об’єднаннями певні права у вирішенні трудових спорів. І якщо при вирішенні індивідуальних трудових спорів профспілки можуть лише представляти інтереси найманих працівників в органах, що розглядають індивідуальні трудові спори, - комісіях по трудових спорах та судах, то за Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" профспілкам гарантована можливість брати безпосередню участь в процесі виникнення, розгляду та вирішення колективного трудового спору шляхом участі в роботі примирних комісій та трудових арбітражів. Законодавець наділив профспілки правом ініціювати виникнення колективного трудового спору і його легітимне вирішення у разі, коли переговори з роботодавцем щодо попереднього врегулювання конфлікту, не дали бажаного результату.

Детальніше...

До уваги голів членських організацій облпрофради! PDF Друк Email

На порядку денному – впровадження Соціальної картки

Image result for увага

Президія Федерації профспілок України 28 березня п.р. розглянула питання впровадження Соціальної картки члена профспілки, затвердила Календарний план реалізації цільової програми «Розвиток соціальної картки члена профспілки на 2018-2020 роки».

Метою створення проекту «Соціальна картка» є побудова орієнтованого на інтереси членів профспілок сучасного прогресивного стандарту соціальної підтримки. Завдяки Соціальній картці кожен її власник (член профспілки) може отримати необхідні послуги та спеціальні дисконтні умови, в тому числі, у разі виникнення конфліктної ситуації, юридичної, інформаційної, консультативної допомоги для захисту від порушення роботодавцями, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

25_______________552527a3a8192.jpg

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову Березнігуватської районної організації профспілки

працівників АПК, районної координаційної ради профспілок

Понімаєва Петра Івановича

з ювілейним Днем народження!

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2019 року для працездатних осіб склав

     3562 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання