Миколаївська обласна рада
професійних спілок

липня 2018


П'ятниця, 27 липня 2018

29 липня - День працівників торгівлі PDF Друк Email

alt

Шановні працівники торгівлі!

Від президії обласної ради профспілок прийміть щирі вітання

з професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, вашого професіоналізму, знань та чуйності залежить зміцнення економічного потенціалу нашої області, якість обслуговування та настрій людей.

Впевнені, що ви і надалі будете сприяти насиченню споживчого ринку високоякісними товарами та послугами,

підвищенню рівня обслуговування населення.

Напередодні свята щиро бажаю вам міцного здоров'я, добробуту в сім'ях, щастя, успіхів у праці!

           Голова облпрофради                                                                                                                          Юрій Толмачов

Детальніше...

Обговорено ситуацію на підприємствах ДП «Миколаївський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» PDF Друк Email

alt

26 липня п.р., в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області та Миколаївською обласною радою профспілок, проведено робочу зустріч із головою об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств Ольгою Шмаковою. В зустрічі взяли участь в.о. начальника Відділення НСПП Світлана Загребайленко, головний спеціаліст Відділення НСПП Наталія Жуковська, заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко та завідувач відділу з організаційних питань облпрофради Наталія Євстаф’єва.

Любов Онищенко повідомила присутніх щодо складної ситуації із виплати заробітної плати на ДП «Миколаївський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України». Так, станом на 01.07.2018 року борг із виплати заробітної плати становить 3806,0 тис.грн. Також Л.Онищенко порекомендувала, що наймані працівники можуть звернутися до суду з позовними заявами про стягнення заборгованості із заробітної плати.

Детальніше...


Четвер, 26 липня 2018

СМС- повідомлення та довідки з QR-кодом – новації пенсійних послуг PDF Друк Email

alt

У наш час динамічного розвитку інформаційних технологій все більший об’єм інформації передається в електронній формі (листи, договори, фото, відео тощо). Електронний документообіг передбачає використання електронних цифрових підписів (ЕЦП), які надають можливість ідентифікувати особу і є аналогом ручного підпису. Тобто електронний підпис накладають на електронні документи, а ручний підпис – на паперові документи.

Пенсійний фонд не залишається осторонь і постійно вдосконалює технологічні процеси, метою яких є наближення послуг до громадян. Так, з липня 2018 року запроваджено сервіс СМС-повідомлень, за допомогою якого Пенсійний фонд України інформує громадян про набутий страховий стаж, призначену пенсію, дату виплати пенсії тощо.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову Арбузинської районної організації профспілки

працівників АПК, районної координаційної ради профспілок

Пруднік Ольгу Оксентіївну

з Днем народження!

Детальніше...


Вівторок, 24 липня 2018

Роз’яснення Міністерства соціальної політики України PDF Друк Email

alt

У своєму листі від 16.03.2018 № 118/0/22-18 Міністерство соціальної політики України надає роз’яснення щодо відповідальності за виплату авансу у розмірі меншому, ніж зазначено у статті 115 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП).

Відповідно до норм вищезазначеної статті заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Детальніше...


Понеділок, 23 липня 2018

Алгоритм дій при нещасному випадку на підприємстві PDF Друк Email

 

alt

Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджений постановою КМУ від 30.11.2011 № 1232 (далі – Порядок ), визначає процедуру проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних  захворювань і аварій, що сталися з працівниками на підприємствах, в установах та організаціях  незалежно  від  форми  власності.

Розслідування проводиться у разі виникнення нещасного випадку, а саме обмеженої в часі події або раптового впливу на працівника небезпечного виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов’язків,  внаслідок яких зафіксовано шкоду здоров’ю, які   призвели  до втрати працівником працездатності на один робочий день чи більше.

Детальніше...


Четвер, 19 липня 2018

Роз’яснення Фонду соціального страхування України щодо можливості призначення допомоги за листком непрацездатності без діагнозу та шифру PDF Друк Email

lpv.jpg

На сайті Фонду соціального страхування України наведено роз’яснення від 01.03.2018 щодо права комісії із соціального страхування на підприємстві призначити допомогу на підставі листка непрацездатності, в якому не вказаний ані діагноз, ані шифр діагнозу.

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Середа, 18 липня 2018

Профсоюз «Николаевского морпорта» заявляет о незаконных увольнениях и просит нардепа разобраться в ситуации PDF Друк Email

alt

Профсоюз работников «Николаевского морпорта» заявил о череде незаконных увольнений и притеснениях со стороны администрации «Николаевского морского торгового порта» и обратился к народному депутату, главе «Социалистической партии Украины» Сергею Каплину с просьбой разобраться в ситуации.

Детальніше...


Вівторок, 17 липня 2018

Щодо надання відпустки без збереження заробітної плати PDF Друк Email

.jpg

Відповідно до ст. 84 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) та ст. 25 Закону України «Про відпустки» (далі – Закон), працівнику за його бажанням надається відпустка без збереження заробітної плати в обов’язковому порядку, зокрема, у деяких випадках.

Детальніше дивіться в розділі "Правова робота"

"Юридичні консультації"

Детальніше...


Понеділок, 16 липня 2018

16 липня – День бухгалтера PDF Друк Email

Image result for букет цветов

Шановні бухгалтери!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом –

Днем бухгалтера!

Ваш професіоналізм, наполегливість, цілеспрямованість і відповідальність

сприяють ефективній роботі підприємств, організацій та установ області.

Щиро бажаю вам, шановні друзі, щастя, здоров’я, добробуту, успіхів у професійній діяльності!

Нехай і надалі ваша сумлінна праця буде результативною та приносить успіх!

Голова облпрофради                                        Юрій Толмачов

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах січня

  2019 року для працездатних осіб склав

     3562 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< липня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання