Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Вівторок, 30 жовтня 2018

ВИМОГИ ПРОФСПІЛОК – НА КОНТРОЛІ ФПУ. Ініційовано зустрічі з Прем’єр-міністром України В.Гройсманом та Головою Верховної Ради України А.Парубієм PDF Друк Email

32447.jpeg

Федерацією профспілок Україно ініційовано проведення зустрічей із:

- Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. – до внесення доопрацьованого Урядом законопроекту про Державний бюджет України на 2019 рік до Верховної Ради України на друге читання за участю керівників всеукраїнських галузевих профспілок та територіальних профоб’єднань з метою обговорення шляхів урахування профспілкових пропозицій у цьому законопроекті;

- Головою Верховної Ради України Парубієм А.В. – у короткі терміни після подання Урядом доопрацьованого проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» за участю профільних комітетів (бюджетного, промислового, соціального, з питань освіти, охорони здоров’я тощо) з метою доведення профспілкових пропозицій та їх максимального врахування при прийнятті законопроекту.

Управління соціального діалогу та

колективно-договірного регулювання

Детальніше...

Президія Миколаївської облпрофради висловила рішучий протест рішенню Уряду щодо підвищення цін на газ PDF Друк Email

IMG_1397_30.jpg

29 жовтня п.р. відбулося засідання Президії Миколаївської обласної ради профспілок. На порядку денному одне питання: «Про подальші дії профспілок у зв’язку з ігноруванням Урядом профспілкових вимог».

На початку засідання голова облпрофради Юрій Толмачов проінформував присутніх про підсумки Всеукраїнської акції протесту профспілок проти зростання цін на природний газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги, за достойну заробітну плату та пенсії, яка проходила 17 жовтня 2018 року в м.Києві. Відбулась зустріч Віце-прем’єр міністра України П.В.Розенка з представниками профспілкової делегації щодо обговорення вимог учасників Всеукраїнської акції профспілок. За її результатами міністрам, керівникам інших центральних органів виконавчої влади дано доручення особисто провести зустрічі з представниками галузевих профспілок та їх об’єднань для обговорення проблемних питань і вироблення узгоджених пропозицій щодо їх вирішення.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах листопада

  2019 року для працездатних осіб склав

  3859 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< жовтня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання