Миколаївська обласна рада
професійних спілок

листопада 2018


Понеділок, 19 листопада 2018

НАЦІОНАЛЬНІЙ СЛУЖБІ ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ 20 РОКІВ PDF Друк Email

110311-06

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із 20-тою річницею від дня утворення Націо­нальної служби посередництва і примирення!

За цей час результати діяльності відділення НСПП в Миколаївської області щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів, конфліктів, їх прогнозування та сприяння своєчасному їх вирішенню правовим шляхом дозволили в цілому забезпечити стабільність та покращити стан соціально-трудових відносин, знизити рівень конфліктогенності та соціальної напруги у трудових колективах підприємств, установ, організацій області.

Нині ваша діяльність дає можливість чітко реалізовувати механізм здійснення працівниками права на колективний захист своїх інтересів, сприяє налагодженню соціально-трудових відносин.

Прийміть щирі слова вдячності за плідну співпрацю, за вагомий внесок у розвиток соціального діалогу й досягнення взаєморозумін­ня між його учасниками та забезпечення соціальної стабільності в регіоні.

У цей святковий день бажаю всім працівникам відділення НСПП в Миколаївській області міцного здоров’я, щастя, наснаги, мудрості та нових досягнень у професій­ній діяльності. Нехай зростає ваш авторитет і примножується ваш внесок у забезпечення прав та гідного життя людини праці.

Голова Миколаївської облпрофради                                            Юрій Толмачов

Детальніше...


П'ятниця, 16 листопада 2018

Про особливості підтвердження страхового стажу для надання допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності PDF Друк Email

alt

До Федерації профспілок України останнім часом надходили численні звернення від застрахованих осіб стосовно застосування нового Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12, оскільки для призначення їм допомоги з тимчасової непрацездатності за основним місцем роботи почали вимагати майже під кожний лікарняний листок довідку про страховий стаж, яку надає Пенсійний фонд України.

З метою забезпечення прав застрахованих осіб, спрощення їм підтвердження страхового стажу для обчислення допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності Федерація профспілок України звернулась до Міністерства соціальної політики України щодо внесення відповідних змін до нормативних документів та надання детального розʼяснення порушеного питання в засобах масової інформації. На це також було звернуто увагу Виконавчої дирекції Фонду.

Детальніше...

18 листопада - День працівників сільського господарства PDF Друк Email

Картинки по запросу День працівників сільського господарства України!

Шановні аграрії!

Від Президії обласної ради профспілок щиро вітаю вас з професійним святом -

Днем працівників сільського господарства!

Це свято заслужено вважається всенародним, адже завдяки праці сільських трударів забезпечується добробут і благополуччя кожної людини, гарантується продовольча безпека нашої держави.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів у праці та оптимізму у всіх ваших справах і починаннях.

Хай не знають утоми ваші руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, плідна праця й надалі збагачує Україну!

Голова облпрофради                    Юрій Толмачов

Детальніше...

Молодіжна рада облпрофради розглянула проблеми «нетипової» зайнятості PDF Друк Email

IMG_1462.jpg

15 листопада п.р. обласна рада профспілок провела засідання Молодіжної ради облпрофради на тему: «Нетипові форми зайнятості: ризики для працівників та необхідність правового регулювання».

Молодіжну раду відкрила заступник голови облпрофради Любов Онищенко. Вона проінформувала молодь про дії профспілок у 2018 році з реалізації вимог профспілок по захисту конституційних прав та соціально-економічних інтересів працівників. Зазначила, що 17 жовтня п.р. у Міжнародний день боротьби з бідністю була проведена Всеукраїнська акція протесту профспілок у м.Києві. Федерацією профспілок України підготовлено вимоги учасників акції профспілок. Основні з них: підвищення заробітної плати; ліквідація заборгованості по заробітній платі; непідвищення цін на природний газ, тарифів на житлово-комунальні послуги; припинення рейдерства профспілкового майна.

Детальніше...

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку PDF Друк Email

Картинки по запросу 16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Від Президії обласної ради профспілок вітаю працівників радіо,

телебачення та зв’язку з професійним святом!

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників –

всіх тих, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Завдяки вашим професійним навичкам та майстерності сьогодні відбуваються

серйозні позитивні зміни в роботі електронних мас-медіа, телекомунікацій та поштового зв’язку.

Впроваджуються нові технології, розширюється асортимент послуг для населення,

відкриваються небачені досі можливості людського спілкування.

Щиро бажаю вам щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у праці та тільки добрих новин!

Голова облпрофради                     Ю.П.Толмачов

Детальніше...


Четвер, 15 листопада 2018

Миколаївська міська тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати продовжує свою роботу PDF Друк Email

14 листопада п.р. відбулося засідання міської (м. Миколаєва) тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням Володимира Криленка, голови комісії, першого заступника міського голови. Участь у роботі комісії взяла член комісії, заступник голови обласної ради профспілок Любов Онищенко.

Детальніше...

КОМЕНТАР ГОЛОВИ ФПУ. Уряд хоче збирати більше податків з високих зарплат: позиція профспілок PDF Друк Email

А21

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді розширити базу оподаткування єдиного соціального внеску в розмірі 22% з 15 мінімальних зарплат (55,8 тисячі гривень) до 25 (104,3 тисячі гривень) і ввести регресивну шкалу відрахувань ЄСВ. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні Кабміну 14 листопада.

«Ставка ЄСВ для заробітних плат, які перевищують межу в 104 тис грн буде зменшуватися аж до 5% для суми, яка перевищує 270 розмірів мінімальних зарплат, - зазначив він. - Також пропонується встановити в законодавстві про працю принцип диференціації заробітних плат на підприємства».

Детальніше...

Виступ Голови СПО Г.В.Осового на засіданні Уряду 14.11.2018 (відео) PDF Друк Email

kmu

Для перегляду натисніть ТУТ

Детальніше...


Середа, 14 листопада 2018

Особливості виплати відпускних, якщо виникла необхідність надання працівникові щорічної відпустки з наступного дня PDF Друк Email

1528269098_zayava.jpg

Відповідно до ч. 4 ст. 79 КЗпП України і ч. 10 ст. 10 Закону України «Про відпустки», графік відпусток має бути на кожному підприємстві. Цей графік затверджується роботодавцем за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації.

Скласти графік слід напередодні нового календарного року, тобто у грудні. Орієнтовний граничний строк – не пізніше за 5 січня поточного року (так зазначено в п. 20 «Типових правил № 213»). Протягом року до графіку можна вносити зміни (лист Мінсоцполітики від 25.08.2015 № 475/13/116-15).

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...


Вівторок, 13 листопада 2018

Випадки, у яких здійснюються відрахування із заробітної плати PDF Друк Email

1359355294.jpg

Відповідно до частини 1 статті 29 Закону України «Про оплату праці» при укладанні з працівником трудового договору (контракту) роботодавець доводить до його відома умови оплати праці, розміри, порядок і строки виплати заробітної плати, підстави, згідно з якими можуть провадитися відрахування із заробітної плати у випадках, передбачених законодавством.

Випадки, у яких можуть здійснюватися відрахування із заробітної плати, передбачені у статті 127 КЗпП України.

Детальніше дивіться у розділі «Соціально-економічний захист»

«Оплата праці»

Детальніше...

Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах вересня

  2018 року для працездатних осіб склав

      3370 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання