Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Вівторок, 18 червня 2019

Відпустка в запитаннях та відповідях: семінар для працівників ПРАТ «ABINBEV EFES УКРАЇНА» PDF Друк Email

alt

13 червня п.р. на пивзаводі в Миколаївському відділенні ПРАТ «ABINBEV EFES УКРАЇНА» відбувся навчальний семінар на тему: «Відпустка в запитаннях та відповідях».

Проведення такого роду навчальних семінарів на початку літнього сезону відпусток стало вже доброю традицією. Так і в цьому році на запрошення голови первинної профспілкової організації пивзаводу Ольги Терентьєвої проведено семінар для менеджерів, майстрів, спеціалістів та операторів підприємства, активну участь в якому взяв і директор Миколаївського відділення Юрій Ходячих.

Детальніше...

Громадський контроль у Миколаївському відділені ПРАТ «ABINBEV EFES УКРАЇНА» PDF Друк Email

alt

13 червня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» завідувачем відділу з правової роботи облпрофради – Надією Матвєєвою та правовим інспектором праці відділу з правової роботи облпрофради – Ольгою Подимовою здійснено громадський контроль в Миколаївському відділенні ПРАТ «ABINBEV EFES УКРАЇНА» за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцями облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства.

Детальніше...

Профспілкам повернуто право впливати на процес державного регулювання цін і тарифів у сферах енергетики та комунальних послуг PDF Друк Email

alt

Федерацією профспілок України упродовж останніх 5 років постійно наголошувалось на необґрунтованому підвищенні цін на енергоносії і тарифів на житлово-комунальні послуги, введення плати за абонентське обслуговування без урахування розміру доходів більшості населення.

Профспілки наполегливо вимагали зупинити підвищення цін на природний газ, а також тарифів на електроенергію та житлово-комунальні послуги для населення. Свою позицію було проголошено під час численних акцій протесту, проведених ФПУ та її членськими організаціями (у пікетуваннях ВРУ, КМУ, НКРЕКП), надсилалися звернення до народних депутатів, органів державної влади та державних колегіальних органів, висвітлювалася позиція профспілок з цього питання у соцмережах та ЗМІ, у аналітичних публікаціях тощо.

Проте такі рішучі дії та надані пропозиції постійно блокувалися органами державної влади.

Детальніше...

Вітаємо! PDF Друк Email

alt

Обласна рада профспілок щиро вітає

голову профспілки працівників морського транспорту

Миколаївського морського торговельного порту

Прокопенка Павла Петровича

з Днем народження!

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах листопада

  2019 року для працездатних осіб склав

  3859 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання