Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Четвер, 12 вересня 2019

В облпрофорганізації галузі ЖКГ відбулось чергове засідання президії PDF Друк Email

alt

6 вересня п.р. в Миколаївській облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення відбулось розширене засідання президії, на якому була розглянута низка важливих питань, зокрема, про підписання Угоди про співпрацю між облорганізацію профспілки та відділенням НСПП в Миколаївській області, про підсумки роботи профорганізацій із оздоровлення трудящих та членів їх сімей влітку 2019 року, про укладення Територіальної угоди з департаментом ЖКГ Миколаївської міської ради, про пропозиції галузевої Профспілки до проекту Державного бюджету України на 2020 рік, про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та ін.

Детальніше...

ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ЗСШ-ІНТЕРНАТІ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ PDF Друк Email

alt

10 вересня п.р., відповідно до статті 259 Кодексу Законів про працю України, статей 21 та 40 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», завідувачем відділу з правової роботи облпрофради - Надією Матвєєвою та правовим інспектором праці відділу з правової роботи облпрофради – Ольгою Подимовою здійснено громадський контроль в Миколаївській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради за додержанням роботодавцем законодавства про працю з метою надання методичної та практичної правової допомоги.

За результатами фахівцями облпрофради було надано практичну правову допомогу та рекомендації щодо приведення документації у відповідність до вимог діючого законодавства України.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< вересня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання