Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Вівторок, 05 листопада 2019

ПРОФСПІЛКИ СПОВНЕНІ РІШУЧОСТІ ВІДСТОЮВАТИ ТРУДОВІ ПРАВА PDF Друк Email

alt

Профспілковий проект Трудового Кодексу України має отримати широку суспільну підтримку та перетворитись у «народний».

4 листопада ц.р. відбулося засідання Спільного представницького органу профспілок, на якому члени СПО проаналізували хід виконання рішень попереднього зібрання від 23 жовтня. Це дії всеукраїнських профспілок та репрезентативних профспілкових об’єднань, спрямовані на підтримку в суспільстві та народними депутатами у Верховній Раді проекту народного Трудового кодексу України, підготовленого робочою групою з представників СПО об’єднань профспілок, проведені заходи організаційного характеру та ресурсного забезпечення, інформаційно-роз’яснювальної роботи в трудових колективах і ЗМІ.

Детальніше...

Профспілки провели зустріч з новим головою Миколаївської облдержадміністрації PDF Друк Email

alt

4 листопада п.р. за ініціативою Миколаївської обласної ради профспілок відбулась зустріч профспілкового активу області з головою Миколаївської облдержадміністрації Олександром Стадніком. В зустрічі взяли участь лідери профспілкового руху та профспілкові активісти усіх рівнів – від керівництва облпрофради та обласних галузевих профспілкових організацій до представників профкомів первинних профорганізацій підприємств та установ області.

Метою зустрічі сторони визначили знайомство, а також визначення та обговорення проблемних питань, що потребують першочергового вирішення обласною владою.

Детальніше...

Передплачуємо «Профспілкові вісті»! PDF Друк Email

alt

ГОЛОВА ФПУ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ НА ГАЗЕТУ «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»

Шановні колеги!

З кожним днем працівники отримують все нові виклики від влади. Це просування політики транснаціональних корпорацій на лібералізацію трудового законодавства, приватизація державних підприємств, продаж землі, реформування освіти та пенсійного законодавства та інші, які проводяться без врахування інтересів простих українців.

Всіма комунікаційними засобами олігархічні групи, що володіють національними телеканалами, намагаються організувати інформаційну блокаду навколо представників трудящих, замовчуючи та ігноруючи роль профспілок у вирішенні актуальних питань розвитку країни, підвищенні ефективності захисту законних прав та інтересів працівників.

Детальніше...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах травня

  2020 року для працездатних осіб склав

  4043 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< листопада 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання