Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Охорона праці і здоров'я

До уваги голів членських профспілкових організацій!

alt

На порядку денному - оздоровлення дітей

Літо розпочалося! Це час гарно відпочити та набратися сил, нових вражень та чудового настрою на цілий рік!

Дитячі оздоровчі заклади нашої області запрошують батьків та їх дітей оздоровитися на березі Чорного моря в Очаківській, Рибаківській та Коблевській зонах.

Пропонуємо до вашого відома перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розташованих в курортних зонах Миколаївській області.

Документи:
Скачать файл (Перелік ДОЗ 2019.doc)Перелік ДОЗ 2019.doc57 Kb

Види допомог, на які мають право громадяни внаслідок нещасного випадку на виробництві

alt

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України19.07.2018 № 11, Фонд соціального страхування України (далі – ФСС) проводить страхування громадян на випадок тимчасової втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого.

Детальніше...

Набули чинності нові Мінімальні вимоги при використанні засобів індивідуального захисту

.jpg

З метою вдосконалення законодавчих актів, формування і реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці Наказом Міністерства соціальної політики України від 29.11.2018 за № 1804 затверджені «Мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці» (далі – Вимоги). Ці Вимоги набули чинності 15 січня 2019 року.

Детальніше...

Особливості надання додаткової відпустки за роботу із шкідливими умовами праці

.jpg

Статтею 76 Кодексу законів про працю України гарантовано надання щорічної додаткової відпустки працівникам за роботу із шкідливими і важкими умовами праці.

 

Тривалість та умови надання щорічних додаткових відпусток, зокрема додаткової відпустки за шкідливі умови праці, визначено Законом України «Про відпустки» (далі – Закон).

Детальніше...

Щодо неможливості продовження термінів дії атестації робочих місць за умовами праці

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 № 461 (далі – Порядок № 442).

Відповідно до п. 4 Порядку № 442, атестація проводиться атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначається наказом по підприємству, організації в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на 5 років.

Детальніше...

Більше статей...

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах квітня

  2019 року для працездатних осіб склав

  3765 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< червня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання