Миколаївська обласна рада
професійних спілок

Змагаються державні службовці

        У червні 2011 року за участю Миколаївського обкому профспілки працівників державних установ (голова Т.І.Бугаєнко) організаційним комітетом (співголови : В.М.Рукоманов,  заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації та Апанасевич В.В.,  начальник управління державної служби Головдержслужби в Миколаївській області) проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в Миколаївській області. 

         Конкурс проведено на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня  2007 року № 1152.

          В турі, який відбувся у квітні поточного року на місцях, побажали прийняти участь 304 державних службовця (для порівняння — в минулому році їх було 59). Змагання з самого початку було замислено не як подіум-конкурс, а як захід, спрямований на підвищення професійного рівня державних службовців та престижності державної служби.

         В підсумковому етапі конкурсу за  номінаціями “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст” взяли участь 43 державних службовця апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій області.

         Конкурс відбувся гласно, в присутності членів організаційного комітету та представників ЗМІ. В його Програмі відбулась співбесіда з учасниками конкурсу з теоретичних та практичних питань державного управління. Конкурсанти виконали практичні завдання та надали відповіді на тести з питань службової етики та етикету, здійснили публічні виступи з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління, пройшли заключну співбесіду.

         За рішенням оргкомітету учасникам ІІ туру конкурсу вручено посвідчення про підвищення кваліфікації.

         Переможцями та лауреатами конкурсу в кожній із 4-х номінацій визначено державних службовців, які зайняли І-ІІІ місця.

         Перші місця вибороли:

         Серед держслужбовців апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації в номінації “Кращий керівник”  — Янковська Світлана Вікторівна, заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення ОДА; 

-       в номінації - “Кращий спеціаліст” - Лущенков Станіслав Володимирович, головний спеціаліст юридичного відділу апарату ОДА;  

    Серед держслужбовців райдержадміністрацій: в номінації “Кращий керівник” - Тадеуш Володимир Петрович, завідувач сектору з питань загальної середньої та позашкільної освіти Братської РДА.

-       в номінації “Кращий спеціаліст” - Низик Наталія Володимирівна, головний спеціалист сектору з питань опіки, піклування та усиновлення у справах дітей Баштанської РДА.

         Результати конкурсу оголошено на урочистих зборах з нагоди Дня державного службовця України 23 червня  2011 року за участю керівництва та представників державних виконавчих структур області.

         Переможцям вручено Дипломи облдержадміністрації, а також Грамоти обласного комітету профспілки працівників державних установ та грошові премії.

         Загалом Конкурс засвідчив достатньо високий рівень теоретичної підготовки та практичної діяльності учасників як державних службовців і зацікавленість у його подальшому продовженні.

         Оргкомітетом надається методична та практична допомога переможцям, що має забезпечити їхню якісну участь у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу.

 

Оголошення

 1. ЗАПИТУЙТЕ — ВІДПОВІДАЄМО!

  Пропонуємо нові форми надання консультацій. Своє запитання Ви можете направити на адресу електронної пошти Миколаївської облпрофради: 

  orps@mksat.net


 2. Зверніть увагу!

  Оновлена інформація:

  Мінімальна зарплата, прожитковий мінімум, інші державні виплати

  (Розділ «Державні соціальні стандарти»)


 3. Фактичний розмір прожиткового мінімуму в цінах квітня

  2020 року для працездатних осіб склав

  3983,38 грн.

  (за даними Міністерства соціальної політики України).


Календар

< травня 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання